ARTUR GRZEGORCZYK - INFORMACJE O MNIE

On najmłodszych lat sport był dla mnie najważniejszy. Początkowo grałem w piłkę nożna, by następnie skoncentrować się na sportach biegowych i w tym kierunku zaczęła podążać moja kariera. Startowałem w licznych zawodach od szkolnych i regionalny aż po Mistrzostwa Polski.

Niestety, liczne kontuzje sprawiły, że musiałem zrezygnować z biegania i zacząłem swoją przygodę z kulturystyką. Ukierunkowany trening całego ciała pomógł mi osiągnąć założone cele, poprawić siłę, wytrzymałość i sprawność fizyczną.

W międzyczasie zacząłem interesować się innymi sportami takimi jak windsurfing, z którego posiadam uprawnienia instruktorskie, kickboxing a od niedawna squash. Każdy z tych sportów niesie ze sobą ryzyko kontuzji ale poprzez odpowiednie przygotowanie jestem w stanie ich uniknąć.

Po ukończeniu Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na dobre zająłem się prowadzeniem treningu ukierunkowanego na kształtowanie sylwetki wedle potrzeb zainteresowanego. W tym celu uczestniczę w konferencjach oraz szkoleniach zawodowych w celu poszerzania swojej wiedzy.

Trenerem personalnym jestem od 2008 roku.